HAKKIMIZDA

 

FİRMAMIZIN KURUCUSU: MEHMET ALİ TEMİZ

KURULUŞ TARİHİ:01,01,2000

 

Firmamızın kurucusu  MEHMET ALİ TEMİZ 1988 yılından itibaren Antalya caddelerinde ,sokaklarında  ve oyun merkezleri gibi alanlarda seyyar olarak  balon pamukşeker satarak bugünlere gelmiştir. İsmini Balon Dünyası koyduğu mağzasını ilk 2004 de Antalya'nın Şarampol caddesinde açmış toptan balon satışıyla işlerini büyütüp bugün Türkiye'nin özellikle Akdeniz bölgesinin sayılı toptan balon ve oyuncak mağazasının sahibi olmuştur. 

     Balon Dünyası aradan geçen 10 yıl sürecinde sektöründe lider duruma gelerek; gerek imalatçı, gerekse de ithalatçı firmaların ürünerini tek bir noktada toplayıp organizasyon , oyuncak ve reklam gibi sektörlerde faaliyet gösteren firmaların beğensine sunmaktadır.

       Buna istinaden BALON DÜNYASI bir MARKA haline gelmiş olup yeni ismiyle BETA BALON DÜNYASI olarak faliyet vermektedir.

   Balon süslemesi , balon dekorasyonu kullanım alanları ; partiler , doğum günleri , futbol etkinlikleri , gemi indirme , firma açılışlarında , belediye etkinliklerinde , eğlencelerde , bebek doğumu , düğün organizasyonları , açılışlar ve bunun gibi tüm etkinliklerde balon süsü kaçınılmaz reklam unsurudur.Kaçınılmaz reklam unsuru diyoruz çünki balon reklamı diğer reklamlara göre daha ucuz ve daha hatırda kalır etki bırakmaktadır. Ayrıca balon etkinlikleri diğer reklamları destekleyen unsurlardır. Örneğin ; Gazete , Radyo , Tv ye vereceğiniz yada el ilanı bastırarak dağıtacağınız reklamcılık yolları hem fazla maliyet içermekte hemde kısa süreli olmaktadır. Bu reklamlar ile işyerinize yada etkinliğe gelen insanlara ise göz ziyafeti vermek için balon süslemesi yeniden yaptırılmak durumundadır. Balon süsleme fiyatının , uçan balon fiyatların ucuz ve etkin şaşalı bir etkinlik yaratmasından dolayı günümüzde balon süslemesi değerlendirilecek bir etkidir

Bizi tercih eden herkese tşk ederiz..